w

Czy to działa – co z numerologią?

Numerologia to bardzo szerokie zjawisko, które najlepiej można opisać jako przekonanie, że tożsamość człowieka można wyrazić za pomocą liczb. Imię, nazwisko, data urodzenia, a nawet adres mają tutaj ukryte znaczenia, które można sprowadzić do konkretnych liczb. Zgodnie z numerologią na podstawie tej wiedzy możemy przewidzieć, czy nasza relacja z konkretną osobą odniesie sukces. Więc czy powinieneś wierzyć w dopasowywanie numeryczne?

Magiczna liczba urodzeń. Najpopularniejsza forma numerologii polega na podziale według daty urodzenia. Moment narodzin uważany jest za magiczny moment, który określa nasz charakter i wpływa na nasze przeznaczenie. W tym przypadku numerologia jest zwykle łączona z astrologią, która może również analizować określone układy planetarne i na ich podstawie tworzyć konstelacje. Jeśli chodzi o sam numer urodzenia, wszystkie liczby składające się na dokładną datę zostaną tutaj dodane: dzień, miesiąc i rok. W takim przypadku regułą jest rozłożenie większych liczb na pojedyncze liczby, tak aby ostateczny wynik nie przekraczał liczby 9, jednak wyniki 11 i 22 nie zostaną rozłożone. , Korzystne kolory i oczywiście relacje erotyczne.

Numer symbolu nazwy. Inną formą wróżenia cyfrowego jest przetłumaczenie swojego imienia lub nazwiska na określoną liczbę. Odbywa się to poprzez przypisanie liczby do każdej litery alfabetu. Tak powstają liczby naszych imion. Co ciekawe, jeśli kobieta zmieni nazwisko lub użyje dwóch części nazwiska, kiedy wychodzi za mąż, będzie miała pewne skłonności i cechy. Liczby nieparzyste będą bardziej odpowiednie dla osób o dziwnych nazwach i odwrotnie.

Liczba w przyszłości. Zgodnie z numerologią, przy wyborze odpowiedniego partnera należy również wziąć pod uwagę tzw. Numer przyszły. Uzyskuje się ją poprzez dodanie liczby urodzeń do liczby nazwisk. Określa nasze przeznaczenie, a także określa, z kim się sprzymierzymy. Dlatego można powiedzieć, że numerologia to nie tylko określona operacja matematyczna, ale najważniejsza jest wiara w istnienie przeznaczenia. Wiele osób akceptuje ten ezoteryczny świat z przymrużeniem oka jako okazję do zabawy. Jednak niektórzy ludzie mocno wierzą, że numerologia może pomóc im znaleźć idealnego partnera. Można powiedzieć, że tak długo, jak jesteśmy zadowoleni z naszego wyboru, każdy sposób, aby nas skłonić do wyboru, jest dobry.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik