w

O tym, czy wróżyć z magicznej kuli

Magiczna kula jest prawdopodobnie najbardziej kultowym dodatkiem do wróżenia. W portretach lub filmach wróżka jest zawsze przedstawiana przez wspaniałą szklaną kulę, z której można zobaczyć przyszłość. Jednak zwykli ludzie również potrafią czytać z magicznej kuli, o co w tym wszystkim chodzi?

Właściwa piłka i właściwa osoba. Piłka używana do wróżenia jest przedmiotem szczególnym. Najlepiej zrobić go z kryształu, ponieważ jego struktura rozprasza światło lepiej niż zwykłe szkło, a zjawisko światła jest tutaj najważniejsze. Ponadto magiczna kula jest uważana za bardzo osobistą cechę, jest ściśle związana z ludźmi i tylko on może zobaczyć swoją przyszłość. Piłka musi być wypełniona energią swojego właściciela. Aby to zrobić, połóż dłoń na piłce lub poruszaj się po niej ponad powierzchnią piłki, tak jakbyś miał ją objąć.

Przyszłość magicznych obrazów. To, co widzimy w magicznej kuli, to kolorowe kształty i abstrakcyjne obrazy. W większości przypadków mamy do czynienia ze zjawiskami dynamicznymi – to, co widzimy w naszych oczach, ciągle się zmienia i zmienia formy. Dlatego wróżenie magicznej kuli polega na wyjaśnieniu uzyskanej wizji. To działanie intuicyjne, a poruszamy się tutaj w świecie znaków i energii niewerbalnej. Wróżenie opiera się na zasadzie „Widzę i opisuję”, co zawsze oznacza konwersję języka ikon na język mowy. Oczywiście wróżbici zawsze będą ograniczeni językiem, ponieważ istotą symboli jest ich niewyrażalność.

Magiczna kula online. Obecnie w Internecie można również znaleźć strony do wróżenia za pomocą magicznych kul. Wszystko, co musisz zrobić, to zadać pytanie i wypunktować, aby znaleźć odpowiedź. Czasami możesz otrzymać e-mail z odpowiedzią od profesjonalnego wróżki, o ile zapłacisz odpowiednią opłatę.

Gra z magicznymi kulkami. Możesz także spróbować samodzielnie zrobić magiczną kulę. Wystarczy użyć zwykłych żarówek pomalowanych na wiele kolorów, z czarnymi podstawkami i rozproszonymi światłami. W ten sposób możesz zorganizować niezapomnianą noc wróżenia i przewidywania.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik