w

Zorganizuj w domu imprezę karaoke – to świetna zabawa!

Każdy może śpiewać, a po odrobinie głębszej uwierzysz, że każdy może śpiewać. Należy jednak pamiętać, że karaoke nie może wywołać pytania: „Czy my tu jesteśmy ukarani?” … Wszystko zależy od profesjonalizmu przygotowania się do takich zajęć. Przy dobrym sprzęcie można przytłoczyć nawet brak talentu.

Najprostszą formą karaoke na rodzinnym spotkaniu jest śpiewanie z You Tubem. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać piosenkę – „Parostatek” lub „Gdzie poszły te imprezy” – i znaleźć odpowiednią muzykę w tle (zwykle w formacie MIDI) z tekstem. Sylaba jest podświetlona, ​​gdy jest w harmonii z linią melodyczną. Może to zapobiec nierównemu śpiewaniu i śpiewaniu zwrotek przez refren. Imprezowicze zebrali się wokół laptopa i zaczęli wspólnie demonstrować dźwięk.

Karaoke jest coraz powszechniejszym elementem wsparcia i rozrywki na imprezach integracyjnych, imprezach firmowych czy weselach. Nie ma dobrego ani złego wykonania wokalnego. Każdy może zjednoczyć się własnym głosem. Jednak profesjonalnie przygotowane karaoke wymaga odpowiedniego sprzętu.

Wersja mini zapewni wieża z funkcją karaoke (czyli wieża, która może wyciszyć ludzki głos), mikrofon oraz teksty piosenek napisane lub wydrukowane na papierze. W tym przypadku i podczas korzystania z karty dźwiękowej z komputera jakość podkładu muzycznego jest bardzo słaba i można ją porównać z dźwiękiem organów rynkowych.

Wersja maxi to profesjonalne podkłady muzyczne (nie tylko sama seria melodyczna), bez wokali, programów komputerowych i profesjonalnych kart dźwiękowych przeznaczonych do wyżej wymienionych celów. Mikrofon jest bardzo ważny – im niższa cena, tym bardziej nasz głos jest jak sarna w rutynie, a gromadzenie się gości zacznie się rozpraszać w przestrzeni i nie zasiądzie przy stole. Najlepszy jest mikrofon bezprzewodowy, który może zapewnić dobrą jakość dźwięku. Ponadto są bardzo wygodne – pozwalają śpiewać z każdego zakątka pomieszczenia, jednocześnie wykorzystując je, aby uniknąć zaplątania się w sieci kablowe. Tekst piosenki powinien być udostępniany bezpłatnie. Unikaj skupiania uwagi na kartce papieru

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik