w

Rok urodzenia wpływa na nasz los i karmę! Poznaj swoje przeznaczenie w horoskopie tybetańskim!

Każdy człowiek posiada wiarę – jedni w religię, inni w przesądy, a jeszcze inni w wiarę w coś, co popularnie nazywane jest karmą.

Filozofia buddyzmu i hinduizmu opiera się na zasadzie przyczyny i skutku. Oznacza to, że nasze czyny wobec innych ludzi zwracają się do nas z taką samą energią. Jednak czy wierzysz, że karma zawsze wraca?

Według powyższej zasady, część ludzi wierzy, że każdy z nas odpowiada za swoje życie, zarówno za cierpienie, jak i szczęście.

Okazuje się również, że koncepcja karmy odgrywa pewną rolę w tybetańskim horoskopie. Horoskop ten obejmuje dziewięć mev mających wpływ na nasze życie.

Każda z mec odpowiada za poszczególne lata naszego urodzenia. Każda z mev jest związana z innymi cechami charakteru, osobowością i przede wszystkim z inną karmą.

Z poniższej tabeli możesz w bardzo prosty sposób dowiedzieć się, która meva jest Ci przypisana. Wystarczy chwila, by to ustalić!

 

Numer mevy może powiedzieć wiele o przyszłym losie osoby, posiadającej dany numer mevy, który ściśle związany z nami oraz naszą przyszłością.

Jeśli zatem jesteś zainteresowany poznaniem swojego losu, wystarczy, że znajdziesz swoją mevę w powyższej tabeli, a następnie przeczytasz jej znaczenie na kolejnych stronach artykułu.

Źródła grafik: Pixabay, Imgur, Freepik